Frytkownica powietrzna Instant Vortex Plus – recenzja

Frytkownica powietrzna Instant Vortex Plus – recenzja

W ostatnim czasie w naszej kuchni pojawiło się nowe, wielofunkcyjne urządzenie, które smaży gorącym powietrzem (airfryer), piecze, opieka, odgrzewa i suszy (dehydrator): Instant Vortex Plus. Taki sprzęt daje ogromną swobodę w przygotowywaniu różnorodnych dań, bez konieczności korzystania z wielu różnych sprzętów kuchennych.

Nowoczesny design

Frytkownica powietrzna zajmuje niewiele miejsca na kuchennym blacie, a jej nowoczesny design pasuje do każdej kuchni. To urządzenie, mimo swojej wszechstronności, nie przytłacza przestrzeni.

Frytkownica powietrzna Instant Vortex Plus
Frytkownica powietrzna Instant Vortex Plus

łatwość obsługi

Najważniejszą cechą Instant Vortex Plus jest jej intuicyjna obsługa. Bardzo czytelny panel kontrolny i szeroki zakres predefiniowanych programów gotowania pozwalają na błyskawiczne dostosowanie parametrów do naszych potrzeb. Wybierając odpowiednią temperaturę i czas gotowania, szybko możemy cieszyć się doskonałym posiłkiem.

Urządzenie to bardzo szybko się nagrzewa i przygotowuje potrawy znacznie szybciej niż piekarnik. Okienko ClearCook oraz lampka wewnętrzna pozwalają monitorować postępy gotowania bez konieczności wyjmowania kosza. Pojawia się też informacja kiedy urządzenie jest już nagrzane i kiedy należy wkładać potrawę do nieprzywierającego kosza.

Frytkownica powietrzna Instant Vortex Plus - panel

Łatwość czyszczenia

Instant Vortex Plus Clear Cook Odor Erase jest również łatwy w czyszczeniu. Wszystkie zdejmowalne części można bez problemu umyć w zmywarce, co oszczędza czas po zakończeniu gotowania.

Zdrowy wybór

Frytkownica powietrzna Instant Vortex Plus pomaga przyrządzać smaczne potrawy w sposób zdrowszy. Dzięki technologii przepływu powietrza EvenCrisp™ możemy cieszyć się chrupkością i delikatnością potraw, zużywając aż 95% mniej oleju niż w tradycyjnym smażeniu.

Duża oszczędność

Używając powietrznej Frytkownicy Instant gotujesz pięć razy taniej niż w tradycyjnym piekarniku, oszczędzając na energii!

Eliminacja nieprzyjemnych zapachów

Dodatkowym atutem tego urządzenia są wbudowane filtry powietrza OdorErase, które skutecznie usuwają niechciane zapachy.

Rabat

W ramach współpracy z Instant Polska, z kodem odzywiajsiezdrowo masz 10% rabatu na stronach:

Jak aktywować rabat? Wystarczy założyć konto na jednej z ww stron, przejść do zakładki „moje konto”, a następnie kliknąć w % Rabaty. Tam wpisać kod odzywiajsiezdrowo 👍

Inspiracje kuchenne

Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na dania, które możesz przygotować właśnie dzięki frytkownicy.

2 komentarze do “Frytkownica powietrzna Instant Vortex Plus – recenzja”

Dodaj komentarz