O mnie

Katarzyna PiekarskaWitam serdecznie!

Nazywam się Katarzyna Wawrzyniak-Piekarska. Z wykształcenia jestem dietetykiem.

Wiedzę i doświadczenie zdobywałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, podczas licznych praktyk w szpitalach, domach opieki oraz pracy w poradni żywieniowej w Toruniu.

Podejście do racjonalnego żywienia opieram na ciągłym kształceniu umiejętności, literaturze specjalistycznej oraz śledzeniu nowinek żywieniowych i medycznych.

Moją misją jest pomoc innym, szerzenie wiedzy na temat zdrowia, inspirowanie i motywowanie.

W codziennej praktyce staram się uczyć pacjentów zdrowych nawyków żywieniowych. Głęboko wierzę, że prawidłowe odżywianie może zdziałać cuda. Odpowiednio dobrany sposób żywienia, aktywność fizyczna i nastawienie są w stanie rozwiązać problemy zdrowotne i prowadzić do zmian na lepsze w życiu.

Do podopiecznych podchodzę w sposób holistyczny. Nie stosuję schematów, na każdego patrzę bardzo indywidualnie. Jadłospisy układam na podstawie wyników badań krwi, testów nietolerancji pokarmowych,  analizując stan zdrowia, wywiad zdrowotny i żywieniowy.

Ogromną satysfakcję czerpię z sukcesów swoich podopiecznych, którzy dzięki zmianie diety i nawyków czują się lepiej, zmieniają swój sposób myślenia i odzyskują energię.

Na co dzień pomagam Osobom z chorobami autoimmunizacyjnymi (Hashimoto), chorobami tarczycy, zespołem policystycznych jajników (PCOS), endometriozą i insulinoopornością (IO).

Prywatnie:
Z pełnym zaangażowaniem oddaję się kulinarnym eksperymentom. Lubię kuchnię lekką, zdrową i nietuzinkową. Uwielbiam odkrywać nowe połączenia smaków i dzielić się nimi.

Sztuka kulinarna fascynuje mnie od najmłodszych lat. Od zawsze uważałam, że jedzenie zostało stworzone po to by sprawiać ludziom przyjemność. Gotowanie stało się dla mnie swego rodzaju sposobem na wyrażanie uczuć. W ten sposób lubię dbać o bliskich, sprawiać im przyjemność tym, co ugotowałam.

Item added to cart.
0 items - 0,00