tel.: 791-815-460
dietetyk@odzywiajsiezdrowo.pl
sklep@odzywiajsiezdrowo.pl

Pakiet E-booków - Dieta w niedoczynności tarczycy lato i jesień

Numer katalogowy: 12
Cena:
85,99 zł
99,98 zł

Opis

Czy Ty też zmagasz się z nadwagą? Czujesz ciągłe zmęczenie, mimo spania 8-10h dziennie? Masz problemy z koncentracją? Nie możesz zapamiętać najprostszych rzeczy? Masz wrażenie, że nie jesteś sobą? Szybko się irytujesz? Twoja skóra jest sucha, paznokcie się kruszą, a włosy wypadają na potęgę? Jest Ci stale zimno?

To wszystko może być sygnałem, że Twoja tarczyca potrzebuje wsparcia. Czy wiesz, że odpowiednia dieta i suplementacja mogą Ci pomóc i sprawić, że nie tylko schudniesz, ale przede wszystkim poprawisz swój stan zdrowia i poczujesz się lepiej? Spróbuj, warto!

Zadbaj o siebie, a Twoja tarczyca Ci za to podziękuje!

E-booki te zawiera krótki poradnik dotyczący tego co jeść, czego unikać, a także 7 dniowy LETNI i JESIENNY jadłospis (uwzględniają sezonowe warzywa i owoce, ale część przepisów z menu letniego można spokojnie przygotować nawet jesienią). Pojawia się pieczywo żytnie (które można wymienić np. na chleb gryczany) oraz niewielkie ilości nabiału (który można wymienić na przetwory kozie).

Do wyboru są 4 warianty kaloryczności: 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal. Każdy zestaw zawiera 4 posiłki.

Kupowany przez Ciebie produkt jest książką w wersji elektronicznej (e-book). Format pliku: pdf.

Przy zamówieniach przez platformę Tpay czas realizacji jest znacznie krótszy w stosunku do przelewu tradycyjnego (który trwa do 4 dni).

Komentarze (0)

Trwa wczytywanie komentarzy...
Autorka
autorka

Katarzyna Wawrzyniak - Piekarska, dietetyk kliniczny

czytaj więcej...

Facebook

Kontakt


tel.:791-815-460
dietetyk@odzywiajsiezdrowo.pl
sklep@odzywiajsiezdrowo.pl