tel.: 791-815-460
dietetyk@odzywiajsiezdrowo.pl
sklep@odzywiajsiezdrowo.pl

E-book: Zdrowe posiłki do pracy, szkoły i nie tylko

Numer katalogowy: 6
Cena:
34,99 zł

Opis

Poza domem spędzamy zdecydowaną większość tygodnia. Jedni w pracy, inni w szkole lub na uczelni. Często zdarza się, że nie przygotowujemy sobie posiłków, a później szukamy jak najłatwiejszego rozwiązania, aby się nasycić. Sięgamy po gotowe dania do odgrzania w mikrofalówce, zupki do zalania wodą, drożdżówki, batoniki czy fast-foody...

Pamiętajmy, że odpowiednie odżywianie ma olbrzymi wpływ na nasz poziom energii, wspomaga zdolności koncentracyjne, zwiększa wydajność, a przede wszystkim pomaga zachować zdrowie! Dlatego warto wstać trochę wcześniej, albo przygotować posiłek dzień szybciej.

Dania pudełkowe nie muszą być nudne. To my mamy wpływ na to, co się w nich znajdzie i mamy pewność, że będą świeże, zdrowe i smaczne :)

W E-booku znajdziesz 35 pomysłów na posiłki, które z powodzeniem można zabrać do pracy lub szkoły: sałatki, wrapy, muffinki, owsiane ciasteczka itp.

Przepisy są dokładnie rozpisane, mają podaną wartość kaloryczną i odżywczą.

Kupowany przez Ciebie produkt jest książką w wersji elektronicznej (e-book).
Format pliku: pdf.

Przy zamówieniach przez platformę Tpay czas realizacji jest znacznie krótszy w stosunku do przelewu tradycyjnego (który trwa do 4 dni).

Komentarze (14)

Trwa wczytywanie komentarzy...
Autorka
autorka

Katarzyna Wawrzyniak - Piekarska, dietetyk kliniczny

czytaj więcej...

Facebook

Kontakt


tel.:791-815-460
dietetyk@odzywiajsiezdrowo.pl
sklep@odzywiajsiezdrowo.pl