tel.: 791-815-460
dietetyk@odzywiajsiezdrowo.pl
sklep@odzywiajsiezdrowo.pl

Książka "Co jeść by pozbyć się objawów Hashimoto"

Już 24 kwietnia będzie premiera nowej książki Izabelli Wentz, cenionego eksperta i autorytetu w dziedzinie eliminowania objawów choroby Hashimoto.

Autorka ma już na swoim koncie bestsellery o tematyce Hashimoto, ale tym razem skupiła się na odpowiedniej diecie dopasowanej do potrzeb osób chorych.

Podpowiada między innymi:
- jak dobrać strategię odżywiania odpowiednią dla osób chorujących na hahimoto,
- jak powinna wyglądać dieta w okresie remisji,
- co wprowadzić do codziennych posiłków, a co wykluczyć.

W książce zawarte są przepisy na zdrowe i proste dania, z produktów łatwo dostępnych na polskim rynku.

 

Zapraszam do konkursu na INSTAGRAMIE - do wygrania są 3 książki od Wydawnictwa Otwarte, a od siebie dokładam torby na zakupy :)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zgodnie z obietnicą publikuję konkurs, w którym do wygrania są 3 książki od @wydawnictwootwarte "Co jeść by pozbyć się objawów Hashimoto" oraz torby na zdrowe zakupy, które dorzucam od siebie ????❤️ Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie? 1. W komentarzu napisz, co robisz by walczyć z Hashimoto? 2. Możesz obserwować mój profil @odzywiajsiezdrowo (nie jest to warunek konieczny). 3. Możesz obserwować profil @wydawnictwootwarte (nie jest to warunek konieczny). 4. Dodatkowo możesz udostępnić post na swoim Instastory z oznaczeniem mojego profilu ???? Jeśli chcesz, zaproś do zabawy swoich znajomych - może komuś ta książka rozjaśni kilka spraw ???? 5. Spośród Osób, które wezmą udział w konkursie moi bliscy wybiorą 3 szczęśliwców (wiem, że w konkursie udział wezmą również moi Pacjenci, a nie chcę nikogo faworyzować ???? ). 6. Pamietaj, aby na czas konkursu Twoj profil był publiczny (jeśli udostępniasz post na Instastories) ???? Konkurs trwa do 19 kwietnia (piątek) włącznie. 20 kwietnia wybrane zostaną 3 Osoby (ogłoszenie wyników pojawi się na Instastory, a zwycięzcy dodatkowo dostaną informację na priv). Zaraz po Świętach wyślę przesyłki ???? UWAGA! Wysyłka tylko na terenie Polski ???????? _________ Zgłaszając swój udział, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Dane są potrzebne tylko i wyłącznie do wysłania książek! Później zostaną usunięte. Rozdanie w żaden sposób nie jest organizowane i sponsorowane przez Instagram. #hashimoto #hashi #dieta #zdrowadieta #zdrowadietatopodstawa #dietetyk #ksiazka #book #czytambolubie #konskurs #rozdanie #zdrowie #odzywiajsiezdrowo #wydawnictwootwarte

Post udostępniony przez Katarzyna Wawrzyniak-Piekarska (@odzywiajsiezdrowo)


Tagi:

Trwa wczytywanie komentarzy...
Autorka
autorka

Katarzyna Wawrzyniak - Piekarska, dietetyk kliniczny

czytaj więcej...

Facebook

Kontakt


tel.:791-815-460
dietetyk@odzywiajsiezdrowo.pl
sklep@odzywiajsiezdrowo.pl